2021-05-15     Dionizego, Nadziei, Zofii     "Życie tylko dla samego siebie jest korozją osobowości". Wiktor Hugo

2 kwietnia, w rocznicę urodzin Hansa Christiana Andersena obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci. Ma on na celu rozpowszechnienie literatury dziecięcej oraz wspieranie czytania przez najmłodszych.

Gratulacje dla Pawła Dydy i jego nauczycielki biologii - pani Wioletty Sypek. Dzisiaj podsumowano wyniki Małopolskiego Konkursu Biologicznego, w którym Paweł, na etapie wojewódzkim zdobył 85 punktów na 100 możliwych. Wysoki poziom konkursu sprawił, że wielkim sukcesem jest znalezienie się w gronie 20% finalistów z najlepszym wynikiem i zdobycie tytułu Finalisty Małopolskiego Konkursu Biologicznego.

Od 20 marca do 9 kwietnia w całej Polsce będą obowiązywały ograniczenia, m.in.: nauka w klasach 1-3 wyłącznie zdalna.

Dziś biblioteka szkolna zamieniła się w prawdziwy Ecape Room. Taka zmiana związana była z wczorajszym świętem…….. a jakim?

Serdecznie zapraszamy dzieci wraz z rodzicami do wirtualnej wycieczki po naszej szkole. W szczawnickiej Jedynce czekają na Was starsi koledzy, którzy będą Waszymi przewodnikami. 6 lat, to dobry wiek, by poznać naszą szkołę a 7-latków zapraszamy do nas już od września.

W lutym odbyła się kolejna edycja naszego szkolnego Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej. Tegoroczny konkurs przeprowadzony został w wersji online.

ZAPISY DO KLASY 1

OD 1 MARCA 2021 ROKU

PRZYJMUJEMY ZAPISY DO NASZEJ SZKOŁY

Zgłoszeniu do klasy 1 podlegają uczniowie urodzeni w roku 2014 i zamieszkali w rejonie szkoły (Szczawnica Wyżna do ul. Głównej nr 30)

OŚWIADCZENIE O MIEJSCU ZAMIESZKANIA

Przyjmujemy również wnioski o przyjęcie do szkoły uczniów niezamieszkałych w naszym rejonie. Zasady przyjęcia opisane są w zarządzeniu Burmistrza Miasta i Gminy Szczawnica.

Formularze znajdujące się na naszej stronie internetowej można pobrać i po wypełnieniu i podpisaniu złożyć w sekretariacie szkoły do dnia 26 marca 2021 r. w godzinach 7:00 - 15:00.

Formularze zgłoszeniowe można również otrzymać w sekretariacie szkoły.

Zapraszamy do zapoznania się z działalnością naszej szkoły na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych.

VI Rajd Turystyczno - Historyczny na Przysłop "Śladami Partyzantów" i nasza 7 osobowa drużyna.
SKKT szczawnickiej Jedynki uczciło pamięć walczących o wolność w czasie II wojny światowej.

05-02 ROAD SHOW

W piątek 5 lutego 2021r. nasi ósmoklasiści wzięli udział w międzynarodowym programie edukacyjnym na rzecz poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego - Road Show.

ULOTKA 1

PEŁNA INFORMACJA DLA UCZNIÓW I RODZICÓW

Ulotki informacyjne zostały rozdane uczniom klasy ósmej z prośbą o wręczenie ich rodzicom.

[1] 2 [3]