2020-08-10     Bianki, Borysa, Wawrzyńca     "Natura Ludzka nie jest maszyną, lecz drzewem, które rośnie i rozwija się zgodnie z dążeniem sił wewnętrznych, które czynią ją żywą istotą" - John Stuart Mill

WIADOMOŚĆ DLA RODZICÓW

W związku z decyzjami MEN o umożliwieniu uczniom klas 1 - 3 udziału w zajęciach opiekuńczo - wychowawczych od dnia 25.05. natomiast uczniom klas 4 - 8 udziału w konsultacjach w szkole z nauczycielami poszczególnych przedmiotów, prosimy WSZYSTKICH rodziców  i uczniów naszej szkoły o zdeklarowanie swojej decyzji w zamieszczonych ankietach. Ankiety znajdują się w aplikacji MS Forms i są dostępne pod poniższymi linkami dla użytkowników zalogowanych do szkolnego Microsoft Office 365 (konto ucznia). Należy kliknąć w grafikę, po najechaniu na obrazek, ukaże się nazwa ankiety.

Ankieta 1 - 3nkiety.

Ankiwta konsultacje