2020-08-10     Bianki, Borysa, Wawrzyńca     "Natura Ludzka nie jest maszyną, lecz drzewem, które rośnie i rozwija się zgodnie z dążeniem sił wewnętrznych, które czynią ją żywą istotą" - John Stuart Mill

EGZAMINY 8-KLASISTÓW I ZMIANY W WYKAZIE DODATKOWYCH DNI WOLNYCH

Dni wolne - egzaminy

Na podstawie rozporządzenia MEN z 20 marca 2020 r. z późniejszymi zmianami dokonuję zmiany dodatkowych dni wolnych w roku szkolnym 2019/2020.Trzy dni wolne od zajęć dydaktycznych, w wyniku przeniesienia terminu egzaminów klas ósmych, zamiast 21,22 i 23 kwietnia, odbędą się 16, 17 i 18 czerwca 2020 roku. W tych dniach nie odbędą się również zajęcia opiekuńcze i konsultacje w klasach 0 - 7. Nauczyciele wypełniają w tych dniach obowiązki przewodniczących i członków zespołów nadzorujących egzaminy.

Równocześnie przypominam, że dniem wolnym od zajęć szkolnych jest również 12 czerwca 2020 r., piątek po Bożym Ciele, dzień zaplanowany już we wrześniu, na początku roku szkolnego.

LINK DO OGŁOSZENIA Z WRZEŚNIA 2019.

Autor: Paweł Sypek - Dyrektor Szkoły