2020/2021

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKLNEGO 2020/2021

Kochani Uczniowie, Drodzy Rodzice !!!

1 września rozpoczynamy rok szkolny 2020/2021. Właśnie w najbliższy wtorek o godz. 8:00 odprawiona zostanie Msza św. w kościele parafialnym w intencji społeczności szczawnickich szkół.

Mając nadzieję na bezdeszczową aurę, planujemy spotkania na szkolnym podwórku w następującym porządku:
godz. 9:00 - klasy I - III
godz. 10:00 - klasy IV, V i VIII
godz. 11:00 - klasy VI i VII

Przewidujemy także spotkania wychowawców w klasach.
/Proszę o zaopatrzenie się w maseczki lub przyłbice/

Od środy rozpoczynamy naukę w szkole. Mój wniosek o prowadzenie częściowo zdalnego nauczania, początkowo dla klas 6 i 7 otrzymał negatywną opinię Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego. Zasady zachowania są szeroko omawiane w mediach a szczegóły przedstawiam poniżej w postaci projektów Zarządzeń Dyrektora SP1, które wejdą w życie 1.09.2020 r.

ORGANIZACJA PRACY SZKOŁY

WARIANTY FUNKCJONOWANIA SZKOŁY

Regulaminy pracy biblioteki, świetlicy oraz stołówki szkolnej wprowadzone zostaną na początku roku szkolnego.

W miarę rozwoju sytuacji i zaistnienia potrzeby innej organiazacji pracy,opublikuję zasady dotyczące szczegółów takiej organizacji.

Dyrektor Szkoły - Paweł Sypek

Autor: Paweł Sypek - Dyrektor Szkoły