2021-03-04     Adrianny, Kazimierza, Wacława     "Tylko Bóg jest oparciem dla wszystkich wartości, tylko On nadaje ostateczny sens naszej ludzkiej egzystencji." - Jan Paweł II

CZĘŚCIOWY POWRÓT DO NAUCZANIA STACJONARNEGO

KLIKNIJ W GRAFIKĘ

Szanowni Rodzice.

Rozwój sytuacji pandemicznej spowodował, że od poniedziałku, 18 stycznia 2021 r. rozpoczynamy zajęcia stacjonarne z klasami I – III. Klasy IV – VIII pozostają na razie w nauczaniu zdalnym. Wszystkie zajęcia prowadzone będą według dotychczasowego podziału godzin.

Szkoła przygotowała warunki sanitarne, które spełniają wytyczne Ministerstwa Edukacji i Nauki, Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektora Sanitarnego. Wytyczne te szkoła zrealizuje w maksymalnym, możliwym zakresie.

Wszystkie procedury zamieszczam na tej stronie i proszę o ich przestrzeganie.

AKTUALNY TEKST PROCEDUR W SP1

HARMONOGRAM PRZYCHODZENIA KLAS 1-3 DO SZKOŁY

KOMUNIKAT O DZIAŁANIU STOŁÓWKI - DO WSZYSTKICH RODZICÓW

PROSZĘ RÓWNIEŻ WSZYSTKICH RODZICÓW, KTÓRZY WYPOŻYCZYLI LAPTOPY ZE SZKOŁY, O ICH ZWROT W DNIACH 18 - 20 STYCZNIA 2021 R.

Autor: Paweł Sypek - Dyrektor Szkoły