2021-04-19     Alfa, Leonii, Tytusa     "Jest światło i nieustający dzień tam, gdzie panuje miłość". ks. Tadeusz Olszański

ZAPISY DO KLASY 1 - JEDYNKA ZAPRASZA

ZAPISY DO KLASY 1

OD 1 MARCA 2021 ROKU

PRZYJMUJEMY ZAPISY DO NASZEJ SZKOŁY

Zgłoszeniu do klasy 1 podlegają uczniowie urodzeni w roku 2014 i zamieszkali w rejonie szkoły (Szczawnica Wyżna do ul. Głównej nr 30)

OŚWIADCZENIE O MIEJSCU ZAMIESZKANIA

Przyjmujemy również wnioski o przyjęcie do szkoły uczniów niezamieszkałych w naszym rejonie. Zasady przyjęcia opisane są w zarządzeniu Burmistrza Miasta i Gminy Szczawnica.

Formularze znajdujące się na naszej stronie internetowej można pobrać i po wypełnieniu i podpisaniu złożyć w sekretariacie szkoły do dnia 26 marca 2021 r. w godzinach 7:00 - 15:00.

Formularze zgłoszeniowe można również otrzymać w sekretariacie szkoły.

Zapraszamy do zapoznania się z działalnością naszej szkoły na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych.
Autor: Paweł Sypek - Dyrektor Szkoły