2021-04-19     Alfa, Leonii, Tytusa     "Jest światło i nieustający dzień tam, gdzie panuje miłość". ks. Tadeusz Olszański

FESTIWAL PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ 2021

W lutym odbyła się kolejna edycja naszego szkolnego Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej. Tegoroczny konkurs przeprowadzony został w wersji online.

Organizacją zajęły się tradycyjnie nauczycielki języków obcych, panie: Katarzyna Węglarz, Karolina Węglarz i Ewa Słowik-Różana. Tym razem, zamiast występów na scenie, uczniowie nagrali swoje wykonania piosenek i przesłali je do organizatorek konkursu. Uczestnicy mogli wykonywać utwory w języku angielskim i niemieckim, występowali solo oraz w duetach. Wykonawcy, którzy zaprezentowali się najlepiej pod względem językowym i wokalnym, otrzymali wyróżnienia. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział i gratulujemy wspaniałych występów.

Wyróżnienia otrzymali:

Soliści: