2020-05-30     Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama        
Strona główna -> Wydarzenia sportowe -> Najlepsze osiągnięcia uczniów naszej szkoły od roku szkolnego 2009/2010

Szczebel
zawod.
Rodzaj zawodów
Imię i nazwisko zawodnika, skład drużyny
Data
Najwyższa
lokata
P
 
 
 
 
 
 
W
Indywidualne biegi przełajowe
Małgorzata Mędoń kl. IV
Paweł Wyrostek kl. IV
Aleksandra Jama kl. V
Wiktor Kordas kl. V
Sandra Mieszczańczyk kl. VI
Wiktor Kordas kl. VI
 
Małgorzata Mędoń kl. IV
Aleksandra Jama kl. V
Wiktor Kordas kl. V
Wiktor Kordas kl. VI
28.09.2011r.
01.10.2010r.
28.09.2011r.
 
09.10.2009r.
28.09.2011r.
 
05.10.2011r.
05.10.2011r.
11.10.2010r.
05.10.2011r.
7
17
4
II
8
II
 
21
8
9
14
P
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
W
Sztafetowe biegi przełajowe
dziewczyny: Małgorzata Mędoń, Monika Jama, Alina Węglarz, Aleksandra Jama, Katarzyna Węglarz,  Martyna Hurkała, Aleksandra Lewoniec, Magdalena Ciesielka, Gabriela Waruś,
chłopcy: Paweł Wyrostek, Witold Gabryś, Ernest Szczepaniak, Wiktor Kordas, Oskar Maciąga, Piotr Chybowski, Mateusz Traischi, Paweł Hełdak, Michał Barnaś.
 
dziewczyny: Małgorzata Mędoń, Monika Jama, Alina Węglarz, Aleksandra Jama, Katarzyna Węglarz,  Martyna Hurkała, Aleksandra Lewoniec, Magdalena Ciesielka, Gabriela Waruś,
03.10.2011r.
 
 
 
 
04.10.2010r.
 
 
 
 
 
20.04.1012r.
II
 
 
 
 
III
 
 
 
 
 
7
O
Halowa piłka nożna chłopców
Liwiusz Rogowski, Filip Nowak, Michał Barnaś, Kamil Jasiurkowski, Dawid Ciesielka, Konrad Orkisz, Adam Szyll, Kamil Zachwieja
20.10.2010r.
III
O
Mini piłka koszykowa
Dziewczyny: Katarzyna Zachwieja, Aleksandra Olszewska, Ewelina Jasiurkowska, Renata Kita, Magdalena Ciesielka, Magda Hendel, Agata Hendel, Gabriela Waruś, Aleksandra Szulc, Justyna Węglarz, Paulina Pawlik, Katarzyna Ciesielka.
 
Chłopcy: Kamil Jasiurkowski, Michał Barnaś, Filip Nowak, Konrad Orkisz, Patryk Hurkała, Wiktor Kordas, Kamil Zachwieja, Paweł Hełdak, Radek Niewiadomy, Ryszard Kasprzak.
03.01.2012r.
 
 
 
 
 
 
 
15.12.2010r.
III
 
 
 
 
 
 
 
II
O
Narciarstwo alpejskie
 
 
 
 
Drużynowo:
Martyna Hurkała kl. I-IV
Mateusz Hurkała kl. I-IV
Liliana Bogdan kl. V-VI
Michał Barnaś kl. V-VI
Michał Barnaś kl. V-VI
 
27.01.2011r.
27.01.2011r.
23.02.2010r.
23.02.2010r.
27.01.2011r.
 
23.02.2010r.
27.01.2011r.
I
I
I
I
I
 
I
I
P
Narciarstwo alpejskie
 
 
 
Drużynowo:
Marta Niezgoda kl. I-IV
Mateusz Hurkała kl. I-IV
Aleksandra Lewoniec kl. V-VI
Michał Barnaś kl. V-VI
 
Marta Niezgoda, Martyna Hurkała, Karolina Sarata, Mateusz Hurkała, Denis Madeja, Witold Gabryś, Michał Kalata, Łukasz Nosal, Aleksandra Lewoniec, Sara Kowalczyk, Pamela Marzec, Michał Barnaś, Filip Nowak, Patryk Hurkała, Kamil Zachwieja.
25.02.2011r.
25.02.2011r.
15.03.2012r.
25.02.2011r.
 
25.02.2011r.
 
6
6
I
II
 
II
W
Narciarstwo alpejskie
Aleksandra Lewoniec kl. V-VI
Michał Barnaś kl. V-VI
20.03.2012r.
09.03.2011r.
14
I
O
 
 
 
 
 
 
 
 
 
P
 
 
 
 
 
 
 
 
 
R
Mini piłka siatkowa dziewcząt
Aleksandra Olszewska, Renata Kita, Gabriela Waruś, Aleksandra Szulc, Katarzyna Zachwieja, Paulina Pawlik, Agata Hendel, Magdalena Ciesielka, Ewelina Jasiurkowska, Karen de Miguel, Magda Hendel.
 
Najlepszą zawodniczką turnieju została nasza uczennica Barbara Adamczuk.
 
Aleksandra Olszewska, Renata Kita, Gabriela Waruś, Aleksandra Szulc, Katarzyna Zachwieja, Paulina Pawlik, Agata Hendel, Magdalena Ciesielka, Ewelina Jasiurkowska, Karen de Miguel, Magda Hendel
 
Najlepszą zawodniczką turnieju została nasza uczennica Aleksandra Olszewska
 
Aleksandra Olszewska, Renata Kita, Gabriela Waruś, Aleksandra Szulc, Katarzyna Zachwieja, Paulina Pawlik, Agata Hendel, Magdalena Ciesielka, Ewelina Jasiurkowska, Karen de Miguel, Magda Hendel
16.01.2012r.
 
 
 
 
 
 
10.03.2011r.
 
 
08.02.2012r.
 
 
 
 
 
 
08.02.2012r.
 
 
09.03.2012r.
I
 
 
 
 
 
 
 
 
 
I
 
 
 
 
 
 
 
 
 
II
O
 
 
P
Mini piłka siatkowa chłopców
Michał Barnaś, Filip Nowak, Kamil Zachwieja, Michał Węglarz, Patryk Hurkała
Kamil Jasiurkowski, Konrad Orkisz, Piotr Chybowski, Wiktor Czaja, Sebastian Knutelski, Adrian Marciszewski.
 
15.03.2011r.
 
 
22.03.2011r.
II
 
 
4
O
 
 
 
 
 
 
P
Mini piłka ręczna chłopców
Reprezentacja szkoły: Patryk Hurkała, Paweł Hełdak, Filip Nowak, Adam Szyll, Michał Barnaś, Kamil Jasiurkowski, Konrad Orkisz, Wiktor Kordas, Kamil Zachwieja, Radosław Niewiadomy, Ryszard Kasprzak.
 
Reprezentacja szkoły: Patryk Hurkała, Paweł Hełdak, Filip Nowak, Adam Szyll, Michał Barnaś, Kamil Jasiurkowski, Konrad Orkisz, Wiktor Kordas, Kamil Zachwieja, Radosław Niewiadomy, Ryszard Kasprzak.
21.03.2011r.
 
 
 
 
 
 
06.04.2011r.
II
 
 
 
 
 
 
4
O
Mini piłka nożna chłopców
Wojciech Ossowski, Michał Urban, Kamil Jasiurkowski, Michał Barnaś, Mateusz Gabryś, Patryk Sroka, Bartosz Truchoń, Łukasz Łabuda, Liwiusz Rogowski, Jakub Pałka, Andrzej Kluska
28.04.2010r.
III
O
 
 
 
 
P
Czwórbój lekkoatletyczny dziewcząt

Gabriela Waruś, Renata Kita, Magdalena Ciesielka, Katarzyna Zachwieja, Aleksandra Lewoniec, Paulina Pawlik.

Gabriela Waruś, Renata Kita, Magdalena Ciesielka, Katarzyna Zachwieja, Aleksandra Lewoniec, Paulina Pawlik.

08.05.2012r.
 
 
 
 
15.05.2012r.
I – 906 pkt
 
 
 
 
III - 962 pkt
O
 
 
 
 
 
 
 
P
 
 
 
R
 
 
 
W
Czwórbój lekkoatletyczny chłopców
Michał Barnaś, Paweł Hełdak, Kamil Jasiurkowski, Wiktor Kordas, Patryk Hurkała, Adam Szyll.
 
Wiktor Kordas, Wiktor Czaja, Adrian Marciszewski, Jan Słowik, Piotr Chybowski, Mateusz Zachwieja.
 
Wiktor Kordas, Wiktor Czaja, Adrian Marciszewski, Jan Słowik, Oskar Maciąga, Sebastian Knutelski.
 
Wiktor Kordas, Wiktor Czaja, Adrian Marciszewski, Jan Słowik, Oskar Maciąga, Sebastian Knutelski.
 
Wiktor Kordas, Wiktor Czaja, Adrian Marciszewski, Jan Słowik, Oskar Maciąga, Sebastian Knutelski.
06.05.2011r.
 
 
 
08.05.2012r.
 
 
 
15.05.2012r.
 
 
 
21.05.2012r.
 
 
 
29.05.2012r.
 
 
I – 978 pkt
 
 
 
I - 782 pkt
 
 
 
I - 920 pkt
 
 
 
I - 1083 pkt
 
 
 
6 - 1006 pkt
O
 
 
O
R
Czwórbój lekkoatletyczny punktacja indywidualna
Sandra Mieszczańczyk
Gabriela Waruś
Michał Barnaś
Wiktor Kordas
07.05.2010r.
08.05.2012r.
06.05.2011r.
08.05.2012r.
21.05.2012r.
II – 222 pkt
I - 200 pkt
I – 277 pkt
I - 206 pkt
I - 262 pkt
LA
Rekordowe wyniki sprawnościowe
60m – 9,20 Sandra Mieszczańczyk
60m – 8,56 Michał Barnaś
600m – 2.03:03 Sandra Mieszczańczyk
1000m – 3,18:51 Wiktor Czaja
Skok w dal – 387 Katarzyna Zachwieja
Skok w dal – 493 Wiktor Kordas
Rzut p. pal. – 40,0m Renata Kita
Rzut p. pal. – 56,5m Paweł Hełdak
07.05.2010r.
06.05.2011r.
07.05.2010r.
21.05.2012r.
15.05.2012r.
21.05.2012r.
15.05.2012r.
06.05.2011r.
 
ZD
Turniej piłki nożnej o Puchar Dyrektora SP1 w Szczawnicy
Reprezentacja szkoły: Michał Urban, Wojciech Ossowski, Kamil Jasiurkowski, Michał Barnaś, Mateusz Gabryś, Patryk Sroka, Bartosz Truchoń, Łukasz Łabuda, Liwiusz Rogowski, Jakub Pałka, Andrzej Kluska
18.06.2010r.
I

 

 

P - powiat

W - województwo

 

O - ośrodek

 

ZD - zawody dodatkowe

Liczba gości :
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska