2019-06-18     Elżbiety, Marka, Pauli     "Nie zapomnij: czlowiek potrzebuje naprawdę bardzo niewiele, aby być w życiu szczęśliwym". Marek Aureliusz

12 czerwca 2019 roku gościliśmy na naszym Święcie Szkoły wielu Szanownych Gości.

Dziś w naszej szkole odbył się egzamin na kartę rowerową.

ZAPISY NA ŚWIETLICĘ SZKOLNĄ W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

ŚWIETLICA

Rodzice i opiekunowie proszeni są o zapoznanie się z regulaminem i zasadami rekrutacji, pobranie formularza zgłoszenia i złożenie go w sekretariacie szkoły do dnia 17.06.2019 r.

Listy dzieci zakwalifikowanych do świetlicy umieszczone zostaną na stronie szkoły do dnia 30 lipca 2019 r.

KRYTERIA PRZYJĘĆ DO ŚWIETLICY

WNIOSEK O PRZYJĘCIE DO ŚWIETLICY

Kolejne sukcesy recytatorów szczawnickiej Jedynki.

W piątek 31 maja Hania Kozubska, Wiktoria Słowik, Ania Różana i Fabian Kurnyta wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Angielskiej "Sing Song" w Krościenku nad Dunajcem.

Uczniowie klas pierwszych i zerówki wraz z wychowawczyniami przygotowali uroczystość z okazji Dnia Matki.

ZAPRASZAMY  RODZICÓW
NA ZEBRANIA, KTÓRE ODBĘDĄ SIĘ
WE CZWARTEK 30 MAJA 2019 R.
O GODZ.16.00

Oficjalne powitanie z udziałem władz oświatowych Brandenburgii oraz Miasta Schoneiche odbyło się w hali sportowej.

10 maja na stadionie miejskim w Nowym Targu odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w Czwórboju Lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców.

1 [2] [3]