2014-12-20     Bogumiły, Dominika, Zefiryna     Radosnych i pełnych ciepła rodzinnego Świąt Narodzin Chrystusa, oraz dużo szczęścia i pomyślności w Nowym Roku 2014 - życzą wszystkim uczestnicy projektu -"Interaktywna Polska"

W piątek 19 grudnia w Naszej Szkole odbyło się podsumowanie GÓRY GROSZA - akcji ogólnopolskiej.

6. grudnia 2014 r. uczniowie klasy Ia spotkali się z Panem Prezydentem Lechem Wałęsą pod pomnikiem Henryka Sienkiewicza.

Relacje Pani Sekretarz RR, Agnieszki Ciesielki, zamieszczamy w zakładce "Rodzice" -> "Rada Rodziców 2014/2015" -> "Zebrania Rady Rodziców2014/2015"

W czwartek na sali sportowej w Szkole Podstawowej w Krośnicy zostały rozegrane igrzyska sportowe w mini koszykówce. Nasza reprezentacja zwyciężyła i będzie reprezentować region Ośrodka Sportowego Szczawnica w zawodach powiatowych.

Wyróżnienie dla Ani Nieć i wspaniały występ naszego zespołu w IV Małopolskim Konkursie Piosenki Angielskiej w Miechowie.

Z okazji 100 rocznicy śmierci bł. Karoliny Kózkówny, pochodzącej z naszej diecezji odbyło się w naszej szkole przedstawienie poświęcone jej osobie. Uczniowie mogli dowiedzieć się kim była bł. Karolina i w jaki sposób zasłużyła sobie na to, by być wyniesioną na ołtarze.

Podobnie, jak w ubiegłym roku zwracamy się do wszystkich ludzi dobrej woli o wsparcie akcji pomocowej dla polskiej parafii na Ukrainie. Szczegóły na plakacie.

1 [2] [3] [4]