2021-02-24     Boguty, Bogusza, Macieja     "Prawdziwa miłość zawsze milczy: wyrazem prawdy są czyny, nie słowa". William Szekspir

VI Rajd Turystyczno - Historyczny na Przysłop "Śladami Partyzantów" i nasza 7 osobowa drużyna.
SKKT szczawnickiej Jedynki uczciło pamięć walczących o wolność w czasie II wojny światowej.

05-02 ROAD SHOW

W piątek 5 lutego 2021r. nasi ósmoklasiści wzięli udział w międzynarodowym programie edukacyjnym na rzecz poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego - Road Show.

Biblioteka szkolna zaprasza do korzystania z nowoczesnego programu OPAC
do obsługi MOL NET+

Katalog biblioteki dostępny jest dla uczniów z każdego komputera posiadającego dostęp do Internetu, także z urządzeń mobilnych.

21 stycznia to dzień, w którym swoje święto obchodzą wszystkie Babcie. Z uwagi na tę szczególną datę pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia zdrowia, uśmiechu i pogody ducha wszystkim Babciom i Dziadkom (o jutrze też pamiętamy ).
Na dowód tego jak bardzo Was cenimy obejrzyjcie galerię zdjęć z zajęć plastycznych na których tworzone były przepiękne laurki.

NR TELEFONU NA STOŁÓWKĘ SZKOLNĄ:

PAN MARIAN CIESIELKA: 502 028 848

Zachęcamy ósmoklasistów do zapoznania się z ważnymi wiadomościami dotyczącymi egzaminów 2021, m.in terminami, organizacją, dostosowaniami.

ULOTKA 1

PEŁNA INFORMACJA DLA UCZNIÓW I RODZICÓW

Ulotki informacyjne zostały rozdane uczniom klasy ósmej z prośbą o wręczenie ich rodzicom.

Wiadomość, której szukasz nie jest już publikowana na stronie główniej? Sprawdź więc archiwum!