2017-03-24     Gabrieli, Marka, Seweryna     "Zdrowy człowiek ma mnóstwo życzeń, chory - tylko jedno." - Przysłowie indyjskie

Już po raz czwarty Nadleśnictwo Nowy Targ we współpracy z nadleśnictwem Krościenko przeprowadza Konkurs „Poznajmy nasze lasy i ojczystą przyrodę".

14 marca w Kluszkowcach odbyły się zawody wojewódzkie, podczas których nasi uczniowie zajęli bardzo dobre miejsca. O wysokim poziomie zawodów świadczą wyniki, w których o kluczowych lokatach decydowały setne sekundy.

Runda zasadnicza w kategorii Orlik w „Lidze Popradzkiej" została zakończona. Nasi zawodnicy w przerwie zimowej, wzięli udział w pięciu turniejach: w Starym Sączu, Łukowicy, Nowym Sączu, Łącku i Krościenku (jako gospodarze), zdobywając 21 pkt. w 18 pojedynkach i zajmując VI miejsce na 10 drużyn.

6 marca w Kluszkowcach odbyły się Powiatowe Igrzyska Szkół Podstawowych w Narciarstwie Alpejskim. Nasza reprezentacja, składająca się z 6 zawodników, w klasyfikacji drużynowej zajęła wysokie IV miejsce.

Informujemy, że przyjmowanie wniosków o przyjęcie dziecka do oddziału  przedszkolnego, wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie kryteriów rekrutacyjnych odbywać się będzie w dniach od 01.03.2017r. – 30.03.2017r. w godz. 800 – 1500 w sekretariacie szkoły.

Wszystkie dokumenty są do pobrania na naszej stronie w zakładce Dokumenty – Rekrutacja.

Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za zbieranie makulatury.

Razem zebraliśmy już 70 kg, a 1 kg kosztuje 20 groszy.

Każda osoba biorąca udział w akcji, pomaga chronić środowisko. To ważne!

Prosimy o dalsze zbieranie.

Dziękujemy.

Samorząd Szkolny.

Znamy już wyniki drugiego, rejonowego etapu Konkursu Tematycznego „Małopolski Baltie 2017", w którym wzięło udział 500 programistów, wyłonionych z grona prawie 2000 uczestników pierwszego etapu rywalizacji.

W tegorocznym Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej, który odbył się 23 lutego, wzięli udział uczniowie naszej szkoły oraz goście ze Szkoły Podstawowej w Szlachtowej. Na naszej scenie mogliśmy podziwiać aż 29 występów w języku angielskim i niemieckim.

Z okazji Święta Zakochanych klasy piąte zorganizowały dyskotekę. Gospodarze przygotowali różne atrakcje takie jak loteria fantowa, pokój wróżb walentynkowych, zabawy przy dobrej muzyce oraz bufet ze słodkościami. Rozdano również zebraną przez samorząd uczniowski pocztę walentynkową.

1 [2] [3]