2018-07-19     Alfreny, Rufina, Wincentego

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Szczawnicy, w związku z wolnymi miejscami w oddziale rocznego przygotowania przedzkolnego na rok szkolny 2018/2019 w liczbie 9 miejsc, ogłasza rekrutację uzupełniającą. Wnioski mozna składać w sekretariacie szkoły w godzinach jego pracy w terminie do 25 sierpnia 2018 r.

Rozpoczynamy zapisy do świetlicy szkolnej na przyszły rok szkolny 2018/2019.

Był taki dzień w naszej szkole, 28 maja, poniedziałek, że 7 klas jednocześnie było na wyjazdach. Klasy piąte we Władysławowie na "zielonej szkole", klasy szóste w Warszawie a klasa 4b i 7 na swoich wycieczkach klasowych.

"Zielona szkola" klas piątych we Władysławowie już 7 raz nad polskim morzem. Szóstoklasiści odwiedzają stolicę. Wspólne organizacje wyjazdów, współpraca rodziców i nauczycieli, pozwalają na dostępność wyjazdów dla każdego ucznia.

RELACJE Z WYJAZDÓW:

/albumy na jednym z portali społecznościowych, nie wymagają zakładania konta, należy kliknąć w odpowiednim momencie plecenie "nie teraz"/

28.05.2018. - poniedziałek

29.05.2018. - wtorek

30.05.2018. - środa

"Zielona Szkoła"

27.05.2018. - niedziela

28.05.2018. - poniedziałek

29.05.2018. - wtorek

30.05.2018. - środa

31.05.2018. - czwartek

1.06.2018. - piątek

2.06.2018. - sobota

W finale, do którego dostało się 24 uczniów spośród ponad tysiąca rozpoczynających konkurs w etapach szkolnych, trzecie miejsce zdobyła Marzena Kukla. Gratulujemy.

ZDJĘCIA

W dniu 29 maja 2018 r. uczniowie klasy III c pojechali na wspaniałą wycieczkę  do Zatora,  gdzie znajduje się kompleks parków „Zatorland”. Na samym początku naszej wyprawy obejrzeliśmy spektakl teatralny na podstawie baśni H. Ch. Andersena pt: „ Calineczka” w teatrze „Groteska” w Krakowie.

W Dniu Matki uczniowie naszych klas pierwszych zaprosili Mamy na swój występ, który odbył się w naszym kościele parafialnym. Bezpośrednio po nim wystąpił zespół "Promyczki Dobra".

GALERIA ZDJĘĆ

/album na jednym z portali społecznościowych, nie wymaga zakładania konta, należy kliknąć w odpowiednim momencie plecenie "nie teraz"/

Rozpoczęliśmy udziałem w uroczystej Mszy św. którą odprawił w intencji szkolnej społeczności ks. proboszcz Tomasz Kudroń. Sztandar naszej szkoły poprowadził sztandary zaproszonych szkół, wszystkich gości, uczniów, nauczycieli i rodziców do Dworku Gościnnego. Tam po odśpiewaniu Hymnu Państwowego odbyła się dalsza część uroczystości.

1 [2]