2015-07-28     Ady, Wiwiany, Sylwiusza

Prezentujemy listę uczniów, który w roku szkolnym 2015/2016 będą uczęszczać na zajęcia świetlicowe w naszej szkole.

Od kilku już dni trwają wyczekiwane przez wszystkich wakacje. Niektórzy z nas już pewnie wyjechali na wypoczynek, inni może dopiero planują, jak spędzić wolny czas. Wspólne wyprawy w góry, biwaki, kolonie, wycieczki, podróże to tylko niektóre z wielu atrakcyjnych pomysłów.

W piątek 26 czerwca, po raz ostatni w tym roku szkolnym spotkaliśmy się wspólnie. Tym razem po to, by podsumować wyniki całorocznej pracy. To właśnie w tym dniu nagrodzono uczniów, którzy dzięki swojej wytrwałości i zaangażowaniu osiągnęli najlepsze wyniki edukacyjne i sportowe.

Niedawno, bo 25 czerwca uczestniczyliśmy w uroczystym pożegnaniu uczniów klas szóstych. Po latach wspólnej pracy i nauki nadszedł czas rozstania. Mamy nadzieje, że tegoroczni absolwenci szczawnickiej „Jedynki" będą mile wspominać czas spędzony w murach tej szkoły, a wiedza i umiejętności jakie zdobyli, zaowocują w przyszłości wieloma sukcesami.

W dziale "KOMUNIKATY" pojawiła się informacja nt. podręczników na przyszły rok szkolny. Zachęcam do zapoznania się.

KOMUNIKAT

W tym roku szkolne zajęcia kończymy w piątek, 26 czerwca. Ostatnie dni w szkole spędzimy według nastepującego planu:

Prosimy o zapoznanie się z informacjami na temat rządowego programu zaopatrującego w podręczniki uczniów szkół.

TUTAJ

Pierwszoklasiści w Kalwarii Zebrzydowskiej

Dzisiaj trzecioklasiści kończą swoją trzyletnią przygodę z nauką pływania. Większość z nich umie już pływać i właśnie dzisiaj, na basenie w Hotelu SPA Budowani odbywa się egzamin na Szkolną Kartę Pływacką.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 1 w Szczawnicy zaprasza na zebranie Rodziców dzieci, które w roku szkolnym 2015/2016 będą uczęszczać do oddziału przedszkolnego przy naszej szkole.

1 [2] [3]