2019-05-27     Amandy, Jana, Juliana

Uczniowie klas pierwszych i zerówki wraz z wychowawczyniami przygotowali uroczystość z okazji Dnia Matki.

ZAPRASZAMY  RODZICÓW
NA ZEBRANIA, KTÓRE ODBĘDĄ SIĘ
WE CZWARTEK 30 MAJA 2019 R.
O GODZ.16.00

Oficjalne powitanie z udziałem władz oświatowych Brandenburgii oraz Miasta Schoneiche odbyło się w hali sportowej.

10 maja na stadionie miejskim w Nowym Targu odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w Czwórboju Lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców.

Sukcesem zakończyła się rywalizacja naszej drużyny SP1 Szczawnica na boisku „Orlik” w Maniowach w mini piłce nożnej na szczeblu Ośrodka Pieniny Szczawnica.

W pierwszych dniach maja obchodzone są trzy ważne święta.

Wczoraj odbyły się Igrzyska Ośrodka Pieniny w Czwórboju L A.

24 kwietnia klasy drugie uczestniczyły w zorganizowanym przez Bibliotekę Miejską spotkaniu z pisarzem Wieslawem Drabikiem. Spotkanie to miało miejsce w sali Kinoteatru Pieniny.

Apel przygotowała klasa 3a pod opieką pani Barbary Zachwiei i ks. Grzegorza Gila.

1 [2] [3]