2020-04-02     Franciszka, Malwiny, Władysława     "Kimkolwiek jesteś , możesz być tylko sobą". Aldona Różanek    

/Kliknij w grafikę/

ZDALNE NAUCZANIE


CHCESZ KSIĄŻKĘ, AUDIOBOOK LUB GRĘ PLANSZOWĄ ZA DARMO?
NIC PROSTSZEGO!

Możesz wziąć udział w konkursie i otrzymać książki i gry planszowe.


Jeśli już przeczytałeś wszystkie książki ze swojej prywatnej biblioteczki, to zachęcamy do odwiedzenia stron ( linki), gdzie znajdziecie książki do słuchania i czytania,  a także bajki do obejrzenia.Jak wcześniej informowałem, od dnia jutrzejszego zajęcia w szkole zostają zawieszone. Od poniedziałku, 16 marca szkoła będzie zamknięta, natomiast jutro i w piątek przyjmie tylko w wyjątkowych przypadkach uczniów wymagających opieki. Przesłałem Państwu wiadomości przez dziennik elektroniczny. Proszę o śledzenie informacji. Dyrektor szkoły - Paweł Sypek


CORONAVIRUS

Wszelkie przypadki objawów infekcji u osób mających kontakt z powracającymi z zagranicy, szczególnie z obszarów zagrożonych występowaniem koronawirusa, powinny być zgłaszane w Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej (SANEPID) w Nowym Targu, tel. 18 266 28 14, tel. kom. 601 563 143 lub najbliższym oddziałem zakaźnym w Nowym Sączu tel. 18 443 21 23.


Umówiliśmy się na marcowe popołudnie, by nasi przyszli uczniowie zobaczyli szkołę, poznali swoich starszych kolegów, wspólnie z rodzicami uczestniczyli w kilku zaproponowanych przez nauczycieli zajęciach, doświadczeniach przyrodniczych, grach i zabawach.


Zapraszamy Rodziców wraz z dziećmi rozpoczynającymi we wrześniu 2020 r. swoją przygodę ze szkołą, w poniedziałek, 2 marca 2020 r. o godz. 16:00 na spotkanie w naszej szkole. Będzie ono okazją do poznania się i zobaczenia kilku ciekawych ofert szkoły. 

ZAPISY DO KLASY 1  

Już od poniedziałku dostepne będą wzory formularzy oraz szczegółowe informacje. Zapraszamy wszystkich chętnych do składania zgłoszeń i wniosków w sekretariacie szkoły. /dyr P.Sypek/

ZARZĄDZENIE BURMISTRZA MIASTA I GMINY SZCZAWNICA

KARTA ZGŁOSZENIA UCZNIA DO KL.1

WNIOSEK O PRZYJĘCIE DO KL.1 SPOZA OBWODU


Rekomendacja MEN

W naszej szkole stosujemy się do rekomendacji Ministra Edukacji Narodowej dla dyrektorów szkół w zakresie profilaktyki zdrowotnej. Prosimy Rodziców o zapoznanie się /uruchomienie linku po kliknięciu w grafikę/. 

dyr. P.Sypek


I miejsce w powiecie wywalczyli dzisiaj dla drużyny Jedynki nasi alpejczycy, zdobywając indywidualnie:
Klara Kołodziejska - III miejsce
Paweł Poremba - III miejsce
Ola Macanowicz - IV miejsce
Wiktoria Stec - VI miejsce
Piotr Symela - IX miejsce
Paweł Symela - X miejsce
Gratulujemy !!!
Drużyna pojedzie na mistrzostwa województwa. Życzymy powodzenia.


1 [2] [3]
Komunikaty
Zastępstwa
Liczba gości :
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska