2019-12-05     Kryspiny, Norberta, Sabiny

Informuję, że do realizacji zadania "Wyposażenie w pomoce dydaktyczne niezbędne do realizacji podstawy programowej z przedmiotów przyrodniczych Szkoły Podstawowej nr 1 w Szczawnicy" wybrana została oferta firmy INTERDESK Rafał Słowik, ul. Adama Rapackiego 22, 42-520 Dąbrowa Górnicza, za cenę 31 400 zł /brutto/.

Dnia 29 XI 2019 w piątek późnym popołudniem pasjonaci poezji wraz z Rodzinami zgromadzili się w "Jedynce" aby zaprezentować swoje umiejętności recytatorskie. W kolejnej już odsłonie konkursu recytatorskiego "Nie bój się marzyć o niebie" najlepsi uczniowie z klas 0- VIII prezentowali się szerszej publiczności i zacnemu jury w składzie: Pani Alina Lelito, Pani Magdalena Zaborowska, Pani Jadwiga Piotrowska.

ZAPRASZAMY !!!

Wszystkich Rodziców naszych uczniów zapraszamy na wywiadówki śródsemestralne, które odbędą się 2 grudnia 2019 r. od godz. 16:00.

W tym roku w naszej szkole odbyła się siódma edycja zbiórki darów dla polskich dzieci na Ukrainie.

W czwartek, 21 listopada, piątoklasiści zorganizowali dyskotekę andrzejkową.

Inicjatorem akcji byli rodzice Pawła Wierciocha, którzy zorganizowali ją wraz z synem przy wsparciu kolegów i koleżanek z 5c.

Bieg z masowym udziałem dzieci, młodzieży i dorosłych, po raz pierwszy zorganizowano w Szczawnicy w 2010 roku z okazji 92 Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Wczoraj odbył się dziesiąty, a po raz pierwszy "deszczowy", bieg, w którym wystartowało 215 uczestników. Tak duża frekwencja była sukcesem, zważywszy na skrajnie niekorzystną aurę.

Zaśpiewaliśmy Niepodległej.

Godzina 11 minut 11 - symbolika liczb zawartych w dacie 11 listopada. Spotkanie rozpoczęliśmy odśpiewaniem Hymnu Państwowego - Mazurka Dąbrowskiego, w wielkim chórze szkół całej Polski.

W środę 30 października naszą szkołę odwiedził ksiądz Piotr Boraca, misjonarz pracujący w Republice Środkowoafrykańskiej. Opowiedział nam o tym, jak wygląda jego praca i życie ludzi zamieszkujących jego parafię.

1 [2] [3] [4]