2015-08-28     Adeliny, Erazma, Sobiesława     "Świadomość, że Bóg nas miłuje, winna przynaglać do miłości ludzi, wszystkich ludzi bez wyjątku i bez żadnego podziału na przyjaciół czy wrogów." Jan Paweł II    

Prezentujemy listę uczniów, który w roku szkolnym 2015/2016 będą uczęszczać na zajęcia świetlicowe w naszej szkole.


Od kilku już dni trwają wyczekiwane przez wszystkich wakacje. Niektórzy z nas już pewnie wyjechali na wypoczynek, inni może dopiero planują, jak spędzić wolny czas. Wspólne wyprawy w góry, biwaki, kolonie, wycieczki, podróże to tylko niektóre z wielu atrakcyjnych pomysłów.


W piątek 26 czerwca, po raz ostatni w tym roku szkolnym spotkaliśmy się wspólnie. Tym razem po to, by podsumować wyniki całorocznej pracy. To właśnie w tym dniu nagrodzono uczniów, którzy dzięki swojej wytrwałości i zaangażowaniu osiągnęli najlepsze wyniki edukacyjne i sportowe.


Niedawno, bo 25 czerwca uczestniczyliśmy w uroczystym pożegnaniu uczniów klas szóstych. Po latach wspólnej pracy i nauki nadszedł czas rozstania. Mamy nadzieje, że tegoroczni absolwenci szczawnickiej „Jedynki" będą mile wspominać czas spędzony w murach tej szkoły, a wiedza i umiejętności jakie zdobyli, zaowocują w przyszłości wieloma sukcesami.


W dziale "KOMUNIKATY" pojawiła się informacja nt. podręczników na przyszły rok szkolny. Zachęcam do zapoznania się.

KOMUNIKAT


Prosimy o zapoznanie się z informacjami na temat rządowego programu zaopatrującego w podręczniki uczniów szkół.

TUTAJ


Informacje o wyprawce szkolnej 2015/16Wiadomość, której szukasz nie jest już publikowana na stronie główniej? Sprawdź więc archiwum!


Komunikaty
Zastępstwa
Liczba gości :
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska