2015-02-02     Kornela, Marii, Mirosławy     "Kimkolwiek jesteś , możesz być tylko sobą". Aldona Różanek

Zapraszamy na wywiadówki podsumowujące pierwsze półrocze roku szkolnego 2014/2015, które rozpoczną się o godz. 15:30 w czwartek, 29 stycznia 2015 r.

Podczas rozegranych w dniach 13 i 14 stycznia w Szkole Podstawowej w Krościenku Igrzysk Ośrodka w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców, nasze siatkarki i siatkarze spisali się na medal, uzyskując awans do zawodów powiatowych.

Część nagrody w konkursie "Książki Naszych Marzeń" znalazła się już w naszej szkolnej bibliotece.

W poniedziałek, 12 stycznia, odbył się w naszej szkole Koncert Kolęd i Pastorałek. Wzięli w nim udział wszyscy uczniowie klas 0 - 6.

19 grudnia 2014 roku pod opieką szkolnej bibliotekarki, pani Małgorzaty Małeckiej Majerczak troje uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 im. H. Sienkiewicza w Szczawnicy udało się do Warszawy. W Ministerstwie Edukacji Narodowej odebrali oni trzecią nagrodę w konkursie "Książki Naszych Marzeń".

W piątek 19 grudnia w Naszej Szkole odbyło się podsumowanie GÓRY GROSZA - akcji ogólnopolskiej.

6. grudnia 2014 r. uczniowie klasy Ia spotkali się z Panem Prezydentem Lechem Wałęsą pod pomnikiem Henryka Sienkiewicza.

Relacje Pani Sekretarz RR, Agnieszki Ciesielki, zamieszczamy w zakładce "Rodzice" -> "Rada Rodziców 2014/2015" -> "Zebrania Rady Rodziców2014/2015"

1 [2] [3]