2016-12-05     Kryspiny, Norberta, Sabiny

Wszystkim, którzy wsparli zbiórkę darów dla Polaków na Ukrainie, serdecznie dziękujemy. Publikujemy list ks. Rafała Zborowskiego z podziękowaniami dla szkoły i ks. Tomasza.

Znamy już wyniki etapu szkolnego Małopolskiego Tematycznego Konkursu Informatycznego Baltie 2017, organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Krakowie i firmę SGP Systems.

Małopolski Konkurs Piosenki Angielskiej w Miechowie to impreza, w której uczniowie naszej szkoły biorą udział już od kilku lat! W tegorocznym przeglądzie wystąpiły: Aleksandra Mastalska, Anna Różana, Łucja Tokarczyk i Natalia Węglarz czyli zespół Happy Willows.

Szkolna Kasa Oszczędności zaprasza wszystkie dzieci do konkursu pt. „Mikołajkowa skarpeta z logo SKO". Uszyte, ozdobione prace proszę podpisać i oddać u opiekunów SKO lub u swojego wychowawcy do 5.12.2016r.

W sobotę 26 listopada nasi reprezentanci - rocznik 2006 i młodsi - wzięli udział w Turnieju Ligi Popradzkiej, który odbył się w Starym Sączu. Po rozgrywkach, nasza drużyna zajęła czwarte miejsce, zdobywając taką samą liczbę punktów, jak ekipa zwycięska.

23 listopada reprezentacja naszej szkoły, w kategorii „U10 - chłopcy", rozegrała w Nowym Targu Turniej Eliminacyjny Powiatu Nowotarskiego „Z podwórka na stadion".

Jak co roku biblioteka szkolna stara się przygotować wiele ciekawych zajęć i atrakcji związanych z obchodami swojego święta. W poprzednich latach organizowaliśmy m.in. konkursy wiedzy literackiej, plastyczne, konkursy pięknego i szybkiego czytania, a także rożnego rodzaju quizy. Stałym, corocznym, elementem święta bibliotek jest również kiermasz książek otrzymanych od księgarni internetowej Tuliszków.

W poniedziałek 21 listopada gościliśmy w naszej szkole duet smyczkowy, panów Kamila Skickiego - skrzypce elektryczne i Krzysztofa Orzechowskiego - wiolonczela elektryczna.

Uczniowie naszej szkoły bardzo lubią wizyty w Miejskiej Bibliotece i gdy tylko nadarza się okazja, chętnie korzystają z zaproszenia pań bibliotekarek.

Finał konkursu - z wizytą w Sejmie i Senacie.

1 [2] [3] [4]