2014-04-24     Bony, Horacji, Jerzego     "Prawdziwa miłość zawsze milczy: wyrazem prawdy są czyny, nie słowa". William Szekspir    

Wielkimi krokami zbliża się kanonizacja naszego rodaka papieża Jana Pawła II. Z tej to okazji w naszej szkole w dniu 16 kwietnia uczestniczyliśmy w akademii, podczas której mieliśmy możliwość lepszego poznania tego wielkiego świętego.


16 kwietnia w Jabłonce reprezentacja naszej szkoły pod wodzą pana Łukasza Kramarczyka wywalczyła pierwsze miejsce w powiatowych igrzyskach w piłce ręcznej chłopców.

GRATULACJE !!!


W środę 16 kwietnia 2014 r. uczestniczyliśmy w uroczystym apelu, przygotowanym przez uczniów klas drugich. Akademię zorganizowano z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych.


Jeżeli interesujesz się życiem zwierząt i przyglądasz się otaczającej przyrodzie, to są to quizy właśnie w sam raz dla ciebie.


W poniedziałek, 14 kwietnia, odbyło się kolejne spotkanie Ligi Matematycznej.


7 kwietnia odbyła się II runda Ligi Matematycznej.

Pierwszy kwietnia w wielu krajach świata kojarzy się głównie z psikusami, psotami i dużą dawką humoru. Jest to dzień, w którym chyba każdy z nas próbuje kogoś wprowadzić w błąd.


Dzisiaj wystartowała "Liga Matematyczna". Pierwsza runda przyniosła pierwsze punkty uczestnikom. Zwycięży najlepszy po sześciu rundach i rozgrywce finałowej.

Na zaproszenie uczniów klas piątych i nauczycielki przyrody, gościł w naszej szkole dzisiaj pan Tomasz Moskalik.

1 [2] [3]
Liczba gości :
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska