2014-08-29     Beaty, Racibora, Sabiny     "To człowiek człowiekowi najbardziej potrzebny jest do szczęścia." - Paul Holbach

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2013/2014

27 czerwca 2014 roku, w piątek, zakończyliśmy rok szkolny. Rok bardzo udany dla naszej szkoły. Wiele było w nim sukcesów naukowych, artystycznych i sportowych. Przeżywaliśmy ważne wydarzenia i święta. Kronikę minionego roku szkolnego znaleźć można "na kartach" tej witryny internetowej oraz na FB.

ZDJĘCIA Z ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO

Tak szybko upłynął czas. Sześć lat minęło i przychodzi nam się rozstać. Pamiętajmy o tych latach spędzonych w szczawnickiej Jedynce. Życzymy absolwentom wszystkiego dobrego w kolejnych etapach edukacji.

Rozpoczynamy zapisy do świetlicy szkolnej na przyszły rok szkolny 2014/2015.

Fotorelacja z pobytu naszych piątych klas na "zielonej szkole" we Władysławowie.

Bydgoszcz to ósme co wielkości, położone w północnej Polsce i największe w obrębie województwa kujawsko-pomorskiego – miasto, które w maju gościło delegacje ponad czterdziestu szkół noszących imię Henryka Sienkiewicza na XXII Zlocie Szkół Sienkiewiczowskich.

Na wycieczkę do Rabki Zdroju postanowiły wybrać się dwie grupy z klas zero. Klasa 0 a wraz z Panią Anną Oleś oraz 0 c z Panią Marzeną Opielą. Rodzice bardzo licznie stawili się 20 maja przed szkołą by pożegnać swoje pociechy i pomachać im na drogę.

Powstał Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa, na który przeznaczono ponad miliard złotych. Na skutek braku porozumienia między ministerstwami ani złotówka nie zostanie przeznaczona bezpośrednio na działania dla dzieci i młodzieży.

Wiadomość, której szukasz nie jest już publikowana na stronie główniej? Sprawdź więc archiwum!