2014-12-20     Bogumiły, Dominika, Zefiryna     Radosnych i pełnych ciepła rodzinnego Świąt Narodzin Chrystusa, oraz dużo szczęścia i pomyślności w Nowym Roku 2014 - życzą wszystkim uczestnicy projektu -"Interaktywna Polska"    

W piątek 19 grudnia w Naszej Szkole odbyło się podsumowanie GÓRY GROSZA - akcji ogólnopolskiej.


6. grudnia 2014 r. uczniowie klasy Ia spotkali się z Panem Prezydentem Lechem Wałęsą pod pomnikiem Henryka Sienkiewicza.


Relacje Pani Sekretarz RR, Agnieszki Ciesielki, zamieszczamy w zakładce "Rodzice" -> "Rada Rodziców 2014/2015" -> "Zebrania Rady Rodziców2014/2015"


W czwartek na sali sportowej w Szkole Podstawowej w Krośnicy zostały rozegrane igrzyska sportowe w mini koszykówce. Nasza reprezentacja zwyciężyła i będzie reprezentować region Ośrodka Sportowego Szczawnica w zawodach powiatowych.Wyróżnienie dla Ani Nieć i wspaniały występ naszego zespołu w IV Małopolskim Konkursie Piosenki Angielskiej w Miechowie.


Z okazji 100 rocznicy śmierci bł. Karoliny Kózkówny, pochodzącej z naszej diecezji odbyło się w naszej szkole przedstawienie poświęcone jej osobie. Uczniowie mogli dowiedzieć się kim była bł. Karolina i w jaki sposób zasłużyła sobie na to, by być wyniesioną na ołtarze.


Podobnie, jak w ubiegłym roku zwracamy się do wszystkich ludzi dobrej woli o wsparcie akcji pomocowej dla polskiej parafii na Ukrainie. Szczegóły na plakacie.1 [2] [3] [4]
Liczba gości :
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska