2019-03-26     Dory, Olgi, Teodora     "Człowiek został stworzony na podobieństwo Boga - jest zdolny do miłowania i przyjmowania daru miłości." - Jan Paweł II

"Śpiewaj i tańcz ten góralski rap..."

TRWAJĄ ZAPISY DO ZERÓWKI I KLASY PIERWSZEJ.
ZAPRASZAMY PAŃSTWA NA SPOTKANIE W DNIU DZISIEJSZYM - GODZ. 16.00.

XVIII edycja ogólnopolskiego konkursu, a my w nim uczestniczyliśmy po raz pierwszy. Tym bardziej ucieszyło nas zaproszenie do Starego Sącza na uroczystą galę kończącą etap parkowy.

Wczoraj uczniowie uczestniczyli w Koncercie Instrumentalnym.

28 lutego (w "pączkowy", "tłusty czwartek") odbył się nasz kolejny Festiwal Piosenki Obcojęzycznej.

26 lutego w Ośrodku Narciarskim „Czorsztyn Ski” w Kluszkowcach odbyły się Igrzyska Dzieci ze Szkół Podstawowych w Narciarstwie Alpejskim.

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH UCZNIÓW, RODZICÓW I SYMPATYKÓW NASZEJ SZKOLY NA TEGOROCZNĄ EDYCJĘ PRZEGLĄDU PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ. PRZEGLĄD ODBĘDZE SIĘ  28 LUTEGO O GODZ. 15.30 W SALI GIMNASTYCZNEJ NASZEJ SZKOLY.

Niespodzianka na koniec tygodnia i występ ukraińskiego zespołu "Zbrucz" z Tarnopola.

21 lutego klasy piąte wraz z rodzicami zorganizowały bal karnawałowy dla uczniów klas mlodszych.

1 [2] [3]