2014-09-03     Joachima, Liliany, Szymona     "Nauczyliśmy się fruwać jak ptaki, pływać jak ryby, ale nie nauczyliśmy się żyć jak bracia" - Martin Luter King

W najbliższy poniedziałek, 1 września, rozpoczniemy nowy rok szkolny 2014/2015. Spotkamy sie wszyscy w sali gimnastycznej o godzinie 10:15. Po przywitaniu i podaniu nowych informacji poszczególne klasy spotkaja sie w salach z wychowawcami, poznaja plany na nowy rok szkolny i podzielą się wspomnieniami z wakacji. Zakończenie tych spotkań przewidywane jest około godziny 11:30.

Wczesniej, o godzinie 9:00, w kościele parafialnym odbędzie się Msza św. inaugurująca rok szkolny.

INFORMACJA UMiG i ZESPOŁU EKONOMICZNO ADMINISTRACYJNEGO OŚWIATY W SZCZAWNICY

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2013/2014

27 czerwca 2014 roku, w piątek, zakończyliśmy rok szkolny. Rok bardzo udany dla naszej szkoły. Wiele było w nim sukcesów naukowych, artystycznych i sportowych. Przeżywaliśmy ważne wydarzenia i święta. Kronikę minionego roku szkolnego znaleźć można "na kartach" tej witryny internetowej oraz na FB.

ZDJĘCIA Z ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO

Tak szybko upłynął czas. Sześć lat minęło i przychodzi nam się rozstać. Pamiętajmy o tych latach spędzonych w szczawnickiej Jedynce. Życzymy absolwentom wszystkiego dobrego w kolejnych etapach edukacji.

Rozpoczynamy zapisy do świetlicy szkolnej na przyszły rok szkolny 2014/2015.

Fotorelacja z pobytu naszych piątych klas na "zielonej szkole" we Władysławowie.

Bydgoszcz to ósme co wielkości, położone w północnej Polsce i największe w obrębie województwa kujawsko-pomorskiego – miasto, które w maju gościło delegacje ponad czterdziestu szkół noszących imię Henryka Sienkiewicza na XXII Zlocie Szkół Sienkiewiczowskich.

Na wycieczkę do Rabki Zdroju postanowiły wybrać się dwie grupy z klas zero. Klasa 0 a wraz z Panią Anną Oleś oraz 0 c z Panią Marzeną Opielą. Rodzice bardzo licznie stawili się 20 maja przed szkołą by pożegnać swoje pociechy i pomachać im na drogę.

Wiadomość, której szukasz nie jest już publikowana na stronie główniej? Sprawdź więc archiwum!