2017-02-25     Almy, Cezarego, Jarosława     "Przyjaźń wypływa z wielu źródeł, z których największym jest szacunek". Daniel Defoe

Z okazji Święta Zakochanych klasy piąte zorganizowały dyskotekę. Gospodarze przygotowali różne atrakcje takie jak loteria fantowa, pokój wróżb walentynkowych, zabawy przy dobrej muzyce oraz bufet ze słodkościami. Rozdano również zebraną przez samorząd uczniowski pocztę walentynkową.

Informacja dla uczniów, którzy w ramach przygotowania do Tematycznego Konkursu Programowania „Małopolski Baltie 2017", uczestniczyli w zajęciach dodatkowych z informatyki, odbywających się podczas ferii zimowych w Szkole Podstawowej nr 1 w Szczawnicy.

W dniu 26 stycznia 2017 roku w Białym Dunajcu odbył się XLI Wojewódzki Przegląd Młodych Recytatorów i Gawędziarzy im. A. Skupnia - Florka.  W przeglądzie wzięło udział 137 uczestników, a wśród nich, wyłonieni w etapie rejonowym, przedstawiciele szczawnickiej „Jedynki".

Informacja dla uczniów, którzy otrzymali materiały edukacyjne i złożyli deklarację udziału w zajęciach dodatkowych z informatyki, odbywających się podczas ferii zimowych w Szkole Podstawowej nr 1 w Szczawnicy.

Czy wiesz, że pięciolatek na funkcjonowanie mózgu i układu nerwowego przeznacza 50 %, a osoba dorosła tylko 20 % energii? Jeśli nie, koniecznie obejrzyj e - konferencję pt. „Kiedy uczeń chce, a nie musi. Aspekty neurodydaktyczne w procesie uczenia się."

W dniu 20 stycznia 2017 r., podobnie jak w latach poprzednich, odbył się w szczawnickiej „Jedynce" Szkolny Koncert Kolęd i Pastorałek. Wzięli w nim udział uczniowie wszystkich klas oraz występująca gościnnie Orkiestra Ochotniczej Straży Pożarnej.

Dnia 19 stycznia 2017 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

34 uczniów SP1 i 15 szczawnickich gimnazjalistów uczestniczyło w ostatni piątek w Nocy Biologów zorganizowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Z ostatniej chwili !!!

Uczniowie szkół szczawnickich będą mogli zakupić karnet 2-godzinny na Palenicę w zniżkowej cenie 17 zł. Warunkiem jest wpisanie ucznia na listę w szkole po złożeniu przez rodzica oświadczenia i posiadanie przy zakupie w kasie PKL ważnej legitymacji szkolnej.

Korzystanie ze stoku odbywaloby się na odpowiedzialność rodziców lub pod ich opieką.

W trakcie organizacji są również zajęcia nauki jazdy na nartach, ale o tym poinformujemy w późniejszym terminie.

WZÓR OŚWIADCZENIA

1 [2] [3]