2021-07-25     jakuba, Krzysztofa, Walentyny

Dziś uroczyście pożegnaliśmy klasy ósme i rok szkolny 2020/2021.

To pożegnalna wycieczka - impreza Szkolnego Koła Krajoznawczo Turystycznego dla ósmoklasistów.

14 czerwca br., w sali posiedzeń szczawnickiego magistratu odbyło się wręczenie nagród zwycięzcom konkursu plastycznego ,,Ekologiczne rozwiązania na co dzień- oszczędność zasobów naturalnych”.

ZAPISY DO ŚWIETLICY

Zapraszamy do składania wniosków o przyjęcie dzieci do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2021/2022.

Termin składania wniosków do 25 czerwca 2021 r.

Dokumenty do pobrania:

Karta wniosku .docx

Karta wniosku .pdf

Kryteria rekrutacji .pdf

SKKT szczawnickiej Jedynki zdobyło dziś pienińskie szczyty oraz chłonie informacje o przyrodzie i historii regionu.

Nasi uczniowie wzięli udział w Pikniku Ekologicznym, zorganizowanym 9 czerwca przy Dolnej Stacji PKL. Dzieci uczestniczyły w grach, zabawach i prezentacjach o tematyce ekologicznej. Nie zabrakło nagród dla najbardziej aktywnych i upominków dla wszystkich.

Dzisiaj w Igrzyskach Powiatowych Dzieci w  Mini Piłce Siatkowej, które odbyły się w Czarnym Dunajcu drużyna dziewcząt zajęła II miejsce. Dryżyna chłopców wywalczyła III miejsce.

Drużyna chłopców w składzie: Piotr Wiercioch, Marek Ciesielka, Jakub Słowik,Nikodem Zachwieja, Mateusz Hamerski i Mateusz Szczepaniak zdobyła dziś I miejsce w zawodach  piłki siatkowej uzyskując  awans do zawodów powiatowych.
Gratulujemy!!!

W przeddzień najważniejszego dla dzieci święta Panie z Rady Rodziców ufundowały naszym uczniom niezwykłą niespodziankę- legendarne lody EKIPY.  Mile zaskoczeni  byli wszyscy - dzieci i  nauczyciele, którzy rownież zostali obdarowani tym słodkim prezentem. Życzymy jutro dzieciom pięknej pogody podczas zaplanowanych pieszych wycieczek po okolicy.

Drużyna dziewcząt w składzie: Agnieszka Majerczak,  Aleksandra Macanowicz, Karolina Hryc, Nadia Januszewska, Roksana Skoczeń,  Julia Waligóra,  Aleksandra Węglarz,  Anna Ciesielka  zdobyła dziś I miejsce w zawodach  piłki siatkowej uzyskując  awans do zawodów powiatowych. Najlepszą zawodniczką turnieju została Nadia Januszewska.
Gratulujemy i życzymy sukcesów  w powiecie!

Ponadto Ola Macanowicz i Karolina Hryc w piątkowych rozgrywkach  w piłce siatkowej plażowej wywalczyły drugie miejsce, a Ola została najlepszą zawodniczką turnieju.

1 [2] [3]