2019-08-20     Bernarda, Sabiny, Samuela     "Co skraca mi czas - Działanie! Co wydłuża go niemiłosiernie ? - Bezczynność!" - Johann Wolfgang Goethe

Po pierwszym etapie rekrutacji publikujemy listę zakwalifikowanych do świetlicy. Drugi etap rekrutacji odbedzie się we wrześniu.

ŚWIETLICA

Zamieszczamy WYKAZ PODRĘCZNIKÓW obowiązujących w naszej szkole w roku szkolnym 2019 - 2020. Uczniowie otrzymają podręczniki bezpłatnie za wyjątkiem poręcznika do religii we wszystkich klasach oraz podręcznika do języka niemieckiego w klasach 4 - 6, które to podręczniki rodzice musza zakupić we własnym zakresie.

WYKAZ PODRĘCZNIKÓW

„… Lato wysłało po nas swój dywan latający.
Buchnęło ciepłym wiatrem, ogrzało buzię słońcem.
Drzewami zaszumiało, ptakami zaśpiewało
I nasze wyczekane wakacje zawołało…”

„…Ile razem dróg przebytych?
Ile ścieżek przedeptanych?...”

18 czerwca uroczyście pożegnaliśmy ósmoklasistów. W akademii wzięli udział tegoroczni absolwenci, ich rodzice, dyrekcja szkoły, grono pedagogiczne, przedstawiciele poszczególnych klas oraz uczniowie klasy 6a, którzy w następnym roku będą kontynuować naukę w  Szkole Podstawowej nr 2.

12 czerwca 2019 roku gościliśmy na naszym Święcie Szkoły wielu Szanownych Gości.

Dziś w naszej szkole odbył się egzamin na kartę rowerową.

ZAPISY NA ŚWIETLICĘ SZKOLNĄ W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

ŚWIETLICA

Rodzice i opiekunowie proszeni są o zapoznanie się z regulaminem i zasadami rekrutacji, pobranie formularza zgłoszenia i złożenie go w sekretariacie szkoły do dnia 17.06.2019 r.

Listy dzieci zakwalifikowanych do świetlicy umieszczone zostaną na stronie szkoły do dnia 30 lipca 2019 r.

KRYTERIA PRZYJĘĆ DO ŚWIETLICY

WNIOSEK O PRZYJĘCIE DO ŚWIETLICY

Kolejne sukcesy recytatorów szczawnickiej Jedynki.

W piątek 31 maja Hania Kozubska, Wiktoria Słowik, Ania Różana i Fabian Kurnyta wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Angielskiej "Sing Song" w Krościenku nad Dunajcem.

Uczniowie klas pierwszych i zerówki wraz z wychowawczyniami przygotowali uroczystość z okazji Dnia Matki.

1 [2]