2020-08-10     Bianki, Borysa, Wawrzyńca     "Natura Ludzka nie jest maszyną, lecz drzewem, które rośnie i rozwija się zgodnie z dążeniem sił wewnętrznych, które czynią ją żywą istotą" - John Stuart Mill

Uroczystości zakończenia roku szkolnego 2019/2020 były równie niezwykłe, jak on sam. Msza św. kończąca rok szkolny odbyła się w przeddzień po południu. Dziękujemy księżom katechetom za jej odprawienie.W piątek, 26 czerwca spotykaliśmy się w małych grupach już od godz. 8:00.

Dni wolne - egzaminy

Na podstawie rozporządzenia MEN z 20 marca 2020 r. z późniejszymi zmianami dokonuję zmiany dodatkowych dni wolnych w roku szkolnym 2019/2020.Trzy dni wolne od zajęć dydaktycznych, w wyniku przeniesienia terminu egzaminów klas ósmych, zamiast 21,22 i 23 kwietnia, odbędą się 16, 17 i 18 czerwca 2020 roku. W tych dniach nie odbędą się również zajęcia opiekuńcze i konsultacje w klasach 0 - 7. Nauczyciele wypełniają w tych dniach obowiązki przewodniczących i członków zespołów nadzorujących egzaminy.

Równocześnie przypominam, że dniem wolnym od zajęć szkolnych jest również 12 czerwca 2020 r., piątek po Bożym Ciele, dzień zaplanowany już we wrześniu, na początku roku szkolnego.

LINK DO OGŁOSZENIA Z WRZEŚNIA 2019.

DLA MAMY
"Ze wszystkich kwiatów świata
Chciałbym zerwać ... słońce.
I dać je potem Tobie,
Złociste i gorące. (...)"

Aby wejść na stronę informacji, kliknij w grafikę poniżej.

ORGANIZACJA ZAJĘĆ W SZKOLE

Tym razem zapraszamy na strony, gdzie znajdziecie niektóre lektury, poezję oraz nagrania bajek.

Zespół nauczycieli świetlicy SP 1 zaprasza wszystkich Uczniów i Rodziców do korzystania z propozycji ciekawego spędzania czasu wolnego. Codziennie zamieszczamy nowe pomysły wspierające poszerzanie horyzontów i rozwijanie zainteresowań i nabywanie nowych umiejętności.

W związku z decyzjami MEN o umożliwieniu uczniom klas 1 - 3 udziału w zajęciach opiekuńczo - wychowawczych od dnia 25.05. natomiast uczniom klas 4 - 8 udziału w konsultacjach w szkole z nauczycielami poszczególnych przedmiotów, prosimy WSZYSTKICH rodziców  i uczniów naszej szkoły o zdeklarowanie swojej decyzji w zamieszczonych ankietach. Ankiety znajdują się w aplikacji MS Forms i są dostępne pod poniższymi linkami dla użytkowników zalogowanych do szkolnego Microsoft Office 365 (konto ucznia). Należy kliknąć w grafikę, po najechaniu na obrazek, ukaże się nazwa ankiety.

Ankieta 1 - 3nkiety.

Ankiwta konsultacje

Dziękujemy uczniom, którzy włączyli się do konkursu „ Ubierz się
w książkę” przeprowadzonego w naszej szkole w ramach obchodów Tygodnia Bibliotek.

Święto Szkoły w tym roku - interaktywnie!

1 [2]