2016-07-29     Marty, Konstantego, Olafa

Te słowa i nie tylko, bo jeszcze: „Kocham Waszą szkołę. Dziękuję za dobro i serce, pozostanie to w mojej pamięci”, zawarł w krótkim liście do nas Antoni Cybulski – „Człowiek Sienkiewicza”.

Rok szkolny 2015/2016 już za nami. To właśnie dzisiaj szczawniccy uczniowie po raz ostatni odwiedzili mury szkoły, by następnie udać się na zasłużony odpoczynek. Niektórzy z nich wrócą tu we wrześniu, a inni, szczególnie tegoroczni absolwenci, podażą swoją nową drogą.

W tym roku Ogólnopolski Zlot Szkół Sienkiewiczowskich odbywał się w Oblęgorku w dniach 20 - 22 maja. Na uroczystość tę udała się delegacja naszej szkoły w składzie: Dyrektor Szkoły - Paweł Sypek, Bożena Nowak (vice) i dwoje uczniów - Aleksandra Zachwieja i Jakub Cabała.

16 czerwca odbyliśmy wycieczkę do Krakowa. W Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach uczestniczyliśmy we Mszy Świętej i zwiedziliśmy tamtejszy klasztor.

Rozpoczynamy zapisy do świetlicy szkolnej na przyszły rok szkolny 2016/2017.

XVII Spotkanie Polsko - Niemieckiej Wymiany Szkolnej już za nami !!!

Niepewna pogoda nie okazała się przeszkodą w kontakcie ze wspaniałą przyrodą Tatr.

16 maja 2016 roku klasy 2"c" i "d" wraz z wychowawczyniami i opiekunami wybrały się zwiedzać Centrum Górskie "Korona Ziemi" w Zawoi. Byliśmy niezwykle ciekawi tego miejsca i okazało się,że warto było zaplanować tegoroczną wycieczkę właśnie tam.

1 [2]